Wzory

Galeria ta przedstawia moje wybrane wzory tatuażu z henny (mehendi). Wzory mehendi, które wykonuję powstają w mojej głowie w momencie malowania. Nie przygotowuję wcześniejszych projektów. Poniższa galeria ma służyć jako inspiracja dla osób szukających swojego wymarzonego wzoru na tatuaż henną. Znajdziesz w niej tradycyjne wzory mehendi oraz autorskie wzory z bardziej współczesnymi elementami takimi jak mandala, motyw kwiatowy, łapacz snów, kwiat lotosu, święta geometria i wiele więcej
Jeśli trudno zdecydować Ci się na wzór, po prostu napisz do mnie. Podaj miejsce na ciele gdzie chcesz zrobić tatuaż z henny i styl który lubisz, a ja Ci doradzę. W moich pracach łączę i przeplatam różne wzory i style malowania. Większość prac inspirowana jest tradycyjnym mehendi, które wywodzi się z Indii. W moich wzorach można znaleźć też bardziej geometryczne motywy marokańskie, roślinne motywy arabskie, świętą geometrię oraz psychodeliczne abstrakcje.

Kontakt

Masz pytania co do oferty? Chcesz umówić spotkanie?
Napisz do mnie.
kontakt-mehendi-masala
    Naturalne barwniki

    Natura tworzy prawdziwe cuda. Henna to niezwykła roślina. Ma wiele ciekawych właściwości prozdrowotnych. W krajach gdzie rośnie uznawana jest za zioło lecznicze. Barwi skóre, chłodzi ją oraz chroni przed promieniowaniem UV. Jest więc, więcej niż bezpieczna dla skóry, jest dla niej zdrowa. Jagua natomiast to żel, którego bazą jest sok z amazońskiego owocu, którym tamtejsze ludy od dawien dawna zdobią swoją skóre w celach rytualnych oraz prozdrowotnych. Używam wyłącznie naturalnych, zdrowych dla skóry barwników. Mieszankę henny sama wyrabiam na świeżo, tak by miała jak najlepsze właściwości i by była jak najlepsza dla Twojej skóry.

    Więcej informacji o:
    Henna
    Jagua