Wzory na dekolcie

Zobacz jak pięknie wyglądają wzory mehendi na dekolcie i pod biustem. Jesli myślisz o permanentnym tatuażu pod biustem, wypróbuj próbny tatuaż henną. Sprawdź jak poczujesz się z takim zdobieniem na ciele. Przedstwiam galerię moich prac, które będą dla Ciebie inspiracją przy wyborze własnego wzoru. Pod biustem przepięknie prezentuje się lotos ozdobiony delikatnymi łańcuszkami i motyw kwiatowy z listkami lub wijącymi się spiralnymi łodygami. Polecam też motywy abstrakcyjne jeśli nie chcesz by Twój wzór związany był żadną symboliką. Wzór na tatuaż na dekolcie? Może lubisz mocne znaczenia i symbole? Polecam świętą geometrię. A może motywy maoryskie, peruwiańskie, a może słowiańskie, skandynawskie lub bałkańskie lub inne wzory etniczne? Jeśli interesuje Cię konkretna kultura, napisz.

Jeśli trudno zdecydować Ci się na wzór, po prostu napisz do mnie. Podaj miejsce na ciele gdzie chcesz zrobić tatuaż z henny i styl który lubisz, a ja Ci doradzę.

W moich pracach łączę i przeplatam różne wzory i style malowania. Większość prac inspirowana jest tradycyjnym mehendi, które wywodzi się z Indii. W moich wzorach można znaleźć też bardziej geometryczne motywy marokańskie, roślinne motywy arabskie, świętą geometrię oraz psychodeliczne abstrakcje.

Henna na prezent

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby ? Zdobienie henną to idealny pomysł na nietuzinkowy prezent. Urodziny, imieniny, walentynki, rocznica, święta. Okazji jest mnóstwo, aby ozdobić ciało naturalną henną. Kupony przeznaczone są dla Niej, dla Niego, dla Mamy, dla dziecka, dla każdego. Możesz też wykupić kupon prezentowy dla bliskiej osoby na udział w warsztatach malowania henną.

Zamów kupon 
Kupon prezentowy na hennę
Image

Warsztaty i kursy malowania henną

Malowanie ciała naturalnymi barwnikami to sztuka niezwykła. Płótnem jest żywe ciało, a farbą roślinny barwnik. Jedno i drugie jest nieprzewidywalne, niepowtarzalne. Jest w tym dużo magii, którą chciałabym się z Tobą podzielić na warsztatach i kursach, które przygotowałam. Nie musisz mieć zdolności plastycznych by uczestniczyć w takich zajęciach. Przeprowadzę Cie krok po kroku po tajemniczych zakamarkach sztuki mehendi. Zobaczysz, to nie jest trudne. I przekonasz się jaka to piękna sztuka i jak wiele przyjemności, spokoju i radości może Ci dać.

Więcej o warsztatach 

Nadchodzące wydarzenia:

Wiosna 2020
Image

Naturalne barwniki

Natura tworzy prawdziwe cuda. Henna to niezwykła roślina. Ma wiele ciekawych właściwości prozdrowotnych. W krajach gdzie rośnie uznawana jest za zioło lecznicze. Barwi skóre, chłodzi ją oraz chroni przed promieniowaniem UV. Jest więc, więcej niż bezpieczna dla skóry, jest dla niej zdrowa. Jagua natomiast to żel, którego bazą jest sok z amazońskiego owocu, którym tamtejsze ludy od dawien dawna zdobią swoją skóre w celach rytualnych oraz prozdrowotnych. Używam wyłącznie naturalnych, zdrowych dla skóry barwników. Mieszankę henny sama wyrabiam na świeżo, tak by miała jak najlepsze właściwości i by była jak najlepsza dla Twojej skóry.

Więcej informacji o:
Henna
Jagua