Inspiracje henna

Wzory mehendi na dekolcie / pod biustem

Zobacz jak pięknie wyglądają wzory mehendi na dekolcie i pod biustem. Jesli myślisz o permanentnym tatuażu pod biustem, wypróbuj próbny tatuaż henną. Sprawdź jak poczujesz się z takim zdobieniem na ciele.

Przedstwiam galerię moich prac, które będą dla Ciebie inspiracją przy wyborze własnego wzoru. Pod biustem przepięknie prezentuje się lotos ozdobiony delikatnymi łańcuszkami i motyw kwiatowy z listkami lub wijącymi się spiralnymi łodygami. Polecam też motywy abstrakcyjne jeśli nie chcesz by Twój wzór związany był żadną symboliką.

Wzór na tatuaż na dekolcie? Może lubisz mocne znaczenia i symbole? Polecam świętą geometrię. A może motywy maoryskie, peruwiańskie, a może słowiańskie, skandynawskie lub bałkańskie lub inne wzory etniczne?

Jeśli interesuje Cię konkretna kultura, napisz.

Tatuaże z henny wzory pod biustem
Tatuaże z henny wzory pod biustem lotos
Tatuaże z henny wzory dekolt lotos
Tatuaże z henny wzory pod biustem indyjskie wzory
Tatuaże z henny wzory pod biustem indyjski wzór

Kupony prezentowe

Zdobienie henną to idealny pomysł na nietuzinkowy prezent. Urodziny, imieniny, walentynki. Okazji jest mnóstwo, aby ozdobić ciało naturalną henną. Kupony przeznaczone są dla Niej, dla Niego, dla Par, dla Mamy, dla dziecka, dla każdego. Możesz też wykupić kupon prezentowy dla bliskiej osoby na udział w warsztatach malowania henną.

Zamów kupon

 

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczące oferty? Chcesz umowić się na spotkanie? Masz propozycje współpracy? Napisz, lub zadzwoń

Pozostała oferta