Konkurs dla Mam w ciąży

Drogie przyszłe Mamy,

mam dla Was miłą niespodziankę na wiosnę. Organizuję konkurs, w którym do wygrania będzie piękne zdobienie krągłego brzuszka henną oraz profesjonalna sesja zdjęciowa w studio.

Do zabawy zapraszam wszystkie Panie w zaawansowanej ciąży (od szóstego miesiąca).

Konkurs (1)

Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie ?

Do 23 marca przysyłajcie na adres agata.wojt@gmail.com po jednym zdjęciu wybranego przez Was malunku henną na ciężarnym brzuszku. Mogą być to oczywiście zdjęcia znalezione w Internecie, te które spodobały Wam się najbardziej. Możecie do zdjęcia dodać dowolny opis, myśl albo i nie. Jak Wam i przyszłym maluszkom w duszy gra.

24 marca na profilu Facebooka Mehendi Masala ( tutaj ) zamieszczę galerię nadesłanych zdjęć. Przez tydzień zdjęcia będą zbierać „polubienia”. Zdjęcie z największą ilością „lajków” wygra.

Głosować będziemy do 31 marca do północy. 1 kwietnia z ogromną przyjemnością ogłoszę zwycięską parę Mamę i Jej maluszka. Taka niespodzianka na Prima Aprilis, jak najbardziej serio.

Zapraszam do poczytania na temat hennowania brzuszków : Henna w ciąży.

Sesja odbędzie się w pięknej sali szkoły jogi JogaRytm w Warszawie.

Fotografować będzie profesjonalny fotograf Maciej Ramos

A malować brzuszek henną będę oczywiście ja, czyli Agata Wójt 

Zapraszam do zabawy,

Agata

Komentarze 2

  1. Przepiękne dzieła i bardzo fajny konkurs! Szkoda, że nie udało mi się na niego „załapać” 🙁 Będzie może jeszcze podobny organizowany w przyszłości?

  2. Post
    Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *